Teeme sportliku eluviisi veelgi nauditavamaks!

Tere tulemast spordinautlejate kogukonda. Siit edasi kulgeme üheskoos, sest nii ju peakski sportlikku eluviisi nautima. Mõeldud eelkõige harrastajale, kes väsinud üksinda nokitsemisest ja tahaks seltsi mõtte- ja trennikaaslasi. Fikala ei ole spordiklubi, Sa ei pea maksma liikmemaksu. See on sportlik kogukond!
Ideaalne algus vastupidavusspordi harrastajale!

Tahame pakkuda suusa-, ratta- või jooksusõbrale keskkonda, kust saada põnevaid teadmisi, leida mõttekaaslasi ja kogeda kogukonna tuge uute sportlike väljakutsete saavutamisel. Lisaks teadmistele Fikala lehel on plaan korraldada nii suusa- kui ka rattapäevi, ühistrenne ja nautida seltskonda Fikala lounges suurte sündmuste finišis. Kes me oleme?

Meid ühendab fanatism spordi vastu. Spordihinged, kes lisaks tavapärasele aktiivsele eluviisile tahavad seda ka kõigi teistega jagada. Kõik sama taustaga väga erinevates valdkondades.

TUTVU MEIEGAFikala teadmistenurk

Teadmistepagas nii alustavale kui ka juba kogenud spordisõbrale. Kuidas valmistuda Tartu Maratoniks, hooldada suuski või leida põnev väljakutse suvehooajaks? Koos arutades leiame lahendused.
Teadlik treening on kõige alus!

loe rohkem


Kogukonna meililist

Praegune sisu on alles algus - tahame huvilistele pakkuda iga nädal põnevat ja vajalikku infot suusatamise, rattasõidu ja jooksmise kohta, et me kõik tunneks end värskes õhus sportides mugavalt ja enesekindlalt.  

Liitu meie meililistiga, et olla püsivalt kursis meie teadmistenurga, lounge tegemiste ja ürituse kohta.
Email again:

Teenused 

Aastatega on tekkinud teadmised ja oskused, mis oleks patt vaid endale hoida. Kui soovid libisevaid suuski, ökonoomsemat suusatehnikat või hoopis kauneid pilte endast treeningutel ja võistlustel, siis võta ühendust. 

ÜRITUSED

Tutvu nii meie endi korraldatud kui ka partnersündmuste kalendriga. Leia sobiv üritus ja tule kohale.