Fikala Blogi

Koht, kus meie Fikala liikmed saavad jagada oma arvamusi ning mõtteid, mis meie kogukonnas teemaks on tulnud ja mida ka teised võiksid teada. 

Tutvu erinevate teemadega ja kirjuta meile, kui sul tekib samuti mõni idee, millest võiks täpsemalt rääkida! 
Filtreeri postitusi

Fikala - kellele ja miks?

Mõnikord on vaja käised lihtsalt üles käärida ja tegutsema hakata. Nii tundsime ka meie, kui taaskord olime näinud harrastajaid endale trenniga liiga tegemas. Keel vestil, vere maitse suus - justkui muud moodi ei saagi. Aga meie oleme veendunud, et saab. Selle asemel, et taamal ainult kommenteerida, otsustasime omal viisil olukorda pisut parandada.  
Loe lisaks

Suusavarustuse ABC

Suusatamine pärineb juba ajast, mil koopamaalingud olid inimeste pildijäädvustus ajalukku. Tänaseks päevaks on suusatamisest välja kujunenud spordiala, mis on taliolümpia populaarseim. Mis on aga vaja selleks, et harrastada seda populaarset ala. Kahjuks suuskade olemasolust ainuüksi ei piisa ning, kui tubli harrastaja soovib aktiivset suusatamist tõesti nautida, on vajalik õige varustuse olemasolu.
Loe lisaks

Spordisõber, mine tee koormustest!

On mingi arusaamatu stigma tervisetestide ümber. Kartus teadmatuse osas, mis annab justkui põhjuse lükata igasugune kontroll määramatusse tulevikku. 

Aga äkki homme trennis ütleb sul süda üles ja see jääb su viimaseks pingutuseks. Karm reaalsus, mis võib tabada meid kõiki. "Kui vaid oleks teadnud, et keha ei tööta korralikult juba pikemat aega…"

Loe lisaks