Fikala Blogi

Koht, kus meie Fikala liikmed saavad jagada oma arvamusi ning mõtteid, mis meie kogukonnas teemaks on tulnud ja mida ka teised võiksid teada. 

Tutvu erinevate teemadega ja kirjuta meile, kui sul tekib samuti mõni idee, millest võiks täpsemalt rääkida! 
Filtreeri postitusi

Ski Classics hooaeg XV

Ski Classics XV hooaeg algab juba sel nädalal. Võistluskarusell võtab tuurid üles Austrias Bad Gasteinis 9. ja 10. detsembril 2023. Esimesel nädalavahetusel ootab Team Fikala/Eveconi ees kaks starti: Bad Gastein PTT – Pro Team Tempo ja Bad Gastein Criterium.

Loe lisaks

Team Fikala powered by Evecon

Fikala kogukonda ootab ees uus, äge peatükk ja meil on väga hea meel tutvustada kogu maailmale meie uut Ski Classics võistkonda - Team Fikala. Võistkonna nimisponsoriks saab olema Evecon - Eesti suurim taastuvenergiaprojektide arendaja. 

Seega tere tulemast - Team Fikala powered by Evecon! 

Loe lisaks

Fikala - kellele ja miks?

Mõnikord on vaja käised lihtsalt üles käärida ja tegutsema hakata. Nii tundsime ka meie, kui taaskord olime näinud harrastajaid endale trenniga liiga tegemas. Keel vestil, vere maitse suus - justkui muud moodi ei saagi. Aga meie oleme veendunud, et saab. Selle asemel, et taamal ainult kommenteerida, otsustasime omal viisil olukorda pisut parandada.  
Loe lisaks

Suusavarustuse ABC

Suusatamine pärineb juba ajast, mil koopamaalingud olid inimeste pildijäädvustus ajalukku. Tänaseks päevaks on suusatamisest välja kujunenud spordiala, mis on taliolümpia populaarseim. Mis on aga vaja selleks, et harrastada seda populaarset ala. Kahjuks suuskade olemasolust ainuüksi ei piisa ning, kui tubli harrastaja soovib aktiivset suusatamist tõesti nautida, on vajalik õige varustuse olemasolu.
Loe lisaks

Suusarajad Eestis

Eestis on suurepäraseid suusaradu, kus enda oskusi lihvida, värsket õhku nautida ja kilomeetreid koguda. Kõige parema ülevaate ja viimase info radade ning nende seisukorra kohta leiab Terviseradade lehelt - www.terviserajad.ee

Fikala liikmetel on aegade jooksul olnud võimalus suusatada paljudel Eesti radadel. Toome välja mõningad enda enim kasutatavad. Sügav kummardus ka meie poolt kõikidele rajameistritele, kes neid radu oma hoole ja armastusega korras hoiavad! 

Loe lisaks

Arhiiv